خدمات ما:

 

تیم نو آوران سپند فرداد فارس آماده ارائه خدمات زیر در سطح استان فارس و سایر شهر های کشور می باشد.

  1. ارائه خدمات هاستینگ (لینوکس و ویندوز)

  2. طراحی وب سایت به صورت عمومی و اختصاصی (جهت معرفی شرکت ها و برند ها و یا پورتال های سازمانی و مدیریتی و سیستم های حسابداری تحت وب و غیره) توسط مهندسین نرم افزار با تجربه و سابقه کار بالا (هزینه طراحی و ساخت در صورت عدم رضایت مشتری از طراحی وب سایت خا بازگردانده می شود)

  3. سرور های VPS و VDS با کیفیت مناسب و پشتیبانی در سطح کشور به صورت داخل شبکه ایران (اینترانت) و بر روی اینترنت کشور

  4. راه اندازی شبکه به صورت کابلی و بیسیم  و فیبر نوری در مقیاس های بسیار کوچک(شبکه های خانگی و اداری) تا شبکه های بزرگ مانند شبکه های بین استانی و کشوری (مانند شبکه بین دفاتر شرکت ها در استان های مختلف یا شبکه های اینترانت بین دانشگاهی و غیره)

  5. نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته به صورت Coaxial و شبکه ای با بهترین کیفیت ممکن و مهندسی شده توسط کارشناس (مهندسی فضا و مکان ، مهندسی شبکه اینترنت ، برق رسانی و غیره)

  6. نصب و راه اندازی و پشتیبانی سیستم های امنیتی نرم افزاری و سخت افزاری مانند (فایروال ها ی نرم افزاری و سخت افزاری ، راه اندازی میکروتیک ، سیسکو و...) در سطح شبکه های محلی و غیر محلی

  7. ساخت برنامه های سفارشی اندروید (Android) و اپل (IOS) جهت مقاصد خاص به سفارش مشتری

پشتیبانی:

تمام خدمات ما شامل پشتیبانی 24 ساعته می باشند که در ساعات اداری و کاری می توانید از طریق پیام،تماس،پنل کاربران و...اقدام کنید و در ساعات غیر اداری از طریق پنل کاربران درخواست های خود را ارسال کنید.

Open chat