آهن فروشی پروین

ahan-foroshi-parvin

نوشابه انرژی زا

enerjiza

اینترنت پیشگامان

enternet-pishgaman

ایزوگام عبدل پور

izogam-abdolpoor

خشکشویی ایده آل

khoshk-shooei-edeal

لایت فروت

light-frut

منو غذایی بیرون بر

menu-resturan-shahreman

منو غذایی رستوران

menuresturan-shareman-2

پوشاک سون

poshak-seven

تریا جنت

teria-jannat

رستوران شهر من

restoran-shahreman

تراکت سفر مشهد

safar mashhad

جواهری پروین

javaheri-parvin

روغن شتر مرغ مزرعه سبز

roghan-shotormorgh-mazrae-sabz

خشکبار زارعی

khoshkbar-zarei

چاپ تراکت

نشر آگهی در اماکن مختلف به شیوه های گوناگونی امکان پذیر است . هدف از آگهی یا تبلیغ ارائه اطلاعات جامع محصولات به عموم می باشد . نصب تابلو ، پخش مجله ، بوروشور و تراکت از ابتدایی ترین رسانه های تبلیغاتی می باشند .

تراکت تبلیغاتی :

تراکت برگه ای است که در انواع (اندازه سربرگ)A4 ، A5 (نصف اندازه سربرگ)، A6 (اندازه کارت پستال) ، B5 ، خشتی کوچک ، خشتی بزرگ و پالتویی تهیه می شود . ارزان بودن ، قابلیت جابه جایی آسان ، مخاطب قراردان قشر زیاد ازمردم یکی از دلایل استفاده از این ابزار تبلیغاتی می باشد .

با استفاده از تراکت قادر خواهید بود تا اساسی ترین پیام خود را به شکلی ساده و با هزینه ای کم به مخاطبان خود انتقال دهید . تراکت ها در مکان های گوناگونی مثل خیابان ، پست کردن ، انداختن در میان درب خانه ها ، چسباندن بر روی دیوار ، توزیع در نمایشگاه ، همایش ، کنفرانس ها ، مکان های پر رفت و آمد مثل مدارس ، آموزشگاه ها ، رستوران ها ، فروشگاه ها و… ارائه می شود . نکته حائز اهمیت این است : فردی که مسئولیت پخش تراکت سازمانی را تقبل می نماید ، می بایست مسئولیت پذیر بوده و دارای روحیه ای متناسب با این شغل باشد چرا که تراکت و فرد توزیع کننده ، هر دو نمایانگر سازمان شما می باشند .

طراحی تراکت یا فلایر:

استفاده از تصاویر گرافیکی ، محتوای تبلیغات ، ذکر موارد ضروری مثل آدرس فیزیکی و اینترنتی ، شماره تلفن و خدمات (محصولات) ، طراحی خاص و متمایز نسبت به سایر همکاران ، موجب موثر واقع شدن این رسانه تبلیغاتی خواهد شد . ابعاد تراکت ها ۲۱ × ۲۹٫۷ ، ۱۷ × ۲۴ ، ۱۴٫۸ × ۲۱ سانتی متر بوده  و در نوع کاغذ گلاسه به شکل یک رو یا دو رو چاپ می گردد . تراکت های رنگی و سیاه و سفید ، هریک کاربرد خاص خود را دارند و توسط مشتری قابل طراحی می باشند . قیمت چاپ تراکت بر اساس نوع کاغذ ، تعداد رنگ ، ابعاد ، تیراژ محاسبه می شود .

Open chat