بنر چیست؟

بنر (به فارسی: بَرنوشته یا بَرنَما) پیامی تبلیغاتی یا آگاهی‌بخش است که می‌تواند شامل تصویر، لوگو، مشخصات تماس، شعار تبلیغاتی یا سایر اطلاعاتی باشد که سفارش‌دهنده مایل است به آگاهی مخاطب بنر برساند.

بنر استندی

بنرها به دلیل اندازه بزرگ خود و به شرط طراحی و چاپ مناسب می‌توانند به راحتی توجه همگان را چه در محیط‌های بیرونی نظیر فضاهای شهری و چه در محیط‌های داخلی نظیر فضاهای سازمانی، نمایشگاهی و اداری جلب کنند. از دیگر مزایای بنرها می‌توان به دوام و ماندگاری بالای آنها نسبت به پوستر و تراکت اشاره کرد. همچنین هزینه نسبتا پایین طراحی و چاپ بنر در مقایسه با تاثیرگذاری بالای این ابزار تبلیغاتی، آن را به گزینه‌ای محبوب میان مدیران، کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها تبدیل کرده است.

بنر استندی

انواع بنر استند

ما در سپند فرداد امکان طراحی و چاپ بنر پلات لَمینِت را فراهم کرده‌ایم.

از جمله مزیت‌های بنر پلات لمینت نسبت به بنرهای معمولی که از جنس پلاستیک هستند، کیفیت بسیار بیشتر آن است.

در واقع کیفیت بنرهای پلات لمینت نزدیک به ۵ برابر کیفیت بنرهای معمولی است.

بنرهای پلات لَمینِت بر روی کاغذ مقوای باکیفیت چاپ شده و سپس با روکشی از لَمینت که ظاهری شکیل و جذاب به آن می‌دهد، پوشیده می‌شوند.

بنر استندی

بنر X (ایکس)

بنر X بنری است که بر روی سازه یا یک استند به شکل حرف X نصب می‌شود و از مزایای آن می‌توان به راحتی حمل، سبکی، سرعت بالای نصب بنر بر روی استند و سرعت بالای باز کردن آن از روی استند اشاره کرد.

اندازه بنر

اندازه بنرهای پلات لمینت در سپند فرداد:

  • ۹۰ × ۲۰۰ سانتیمتر (عرض ۹۰ سانتیمتر، طول ۲ متر)

سازۀ بنر

همچنین سپند فرداد علاوه بر بنر X، امکان سفارش سازه (استند) را نیز برای شما فراهم کرده است که می‌توانید بنا به نیاز خود سازه‌ X را در سپند فرداد سفارش دهید.

Open chat